За останній час з’явилася величезна кількість реклами засобів, що пересічного користувача може збити з пантелику. Ціни на засоби від накипу абсолютно різні, починаючи від 2-3 грн за маленький непоказний пакетик і закінчуючи 100-150 грн за велику барвисту коробку.
Всі ці засоби мають одну функцію – запобігти утворенню накипу на нагрівальних елементах.
Для того, щоб пральна машина не дала збій у найбільш невідповідний момент, такі засоби необхідно купувати.
Але в цьому разі використання лимонної кислоти буде найкращим засобом від накипу. Уже довгий час лимонну кислоту використовують як засіб, який добре знімає накип на чайниках. ТЕН у пральній машині мало чим відрізняється від нагрівального елемента в чайнику.
Рецепт застосування лимонної кислоти для видалення накипу в пральній машині простий і не вимагає великих грошових витрат. У бак пральної машини висипати 80-100 гр. лимонної кислоти й запустити програму прання бавовни за температури t=90⁰С без попереднього прання, білизни й порошку. Цю процедуру необхідно повторювати через кожні 50-60 прань (в середньому це 5-6 місяців)
За великим рахунком надійність і якість в обох типів однакова. Тому під час вибору можна враховувати власні можливості (місце встановлення, зовнішній вигляд і дизайн). Однак у машин із вертикальним завантаженням є деякі особливості, які випливають через недбале ставлення до приладу:
Залишіть заявку і протягом 30 хвилин ми зателефонуємо
Виймаючи чисту білизну з пральної машинки, ми очікуємо від неї, що вона буде приємно пахнути. На сьогодні вибір порошків і ополіскувачів, що мають різні аромати, величезний, на будь-який смак і гаманець.
Але іноді навіть обраний мийний засіб не рятує речі та пралку від затхлого запаху. Буває, що неприємно пахне тільки пральна машинка, буває, що й сама свіжовипрана білизна.
Відповідь проста “ТАК”. Однак необхідно переконатися, що шланги (для наливу і зливу води), а також кабель електроживлення не будуть пошкоджені або сильно натягнуті.
В інструкції з експлуатації написано багато правил, яких необхідно дотримуватися. Але використовуючи накопичений досвід, ми рекомендуємо користуватися пральною машиною не більше 2 разів на день, з перервою між праннями не менше 2 годин.
Не можете виявити проблему з приладом самостійно? Майстер вам допоможе

Ремонт техніки протягом 24 годин

Використовуємо оригінальні запчастини

Своя майстерня і свій склад запчастин

Гарантія на виконані роботи до 6 місяців

Виконано більш
50 000 успішних ремонтів

Готівковий і безготівковий розрахунок

Ремонт техніки протягом 24 годин

Використовуємо оригінальні запчастини

Своя майстерня і свій склад запчастин

Гарантія на виконані роботи до 6 місяців

Виконано більш
50 000 успішних ремонтів

Готівковий і безготівковий розрахунок
ДОБРЕ На основі 370 рецензії Anastasia Sc.24. червень, 2026 Пральна машина зламалася, відповіли швидко і оперативно, велике спасибі! Зараз все чудово працює Дмитрій Гресько24. червень, 2026 Чудовий сервіс. Відремонтували кавомашину якісно та в найкоротші терміни. Швидкість обслуговування на висоті, також плюсом є гарантія на ремонт. Усім рекомендую. Niki Koles17. червень, 2026 Залишився дуже задоволений якістю обслуговування: працівники ввічливі, уважні та професійно виконують свою роботу. Усі питання вирішили швидко, без зайвих затримок, отримав чіткі відповіді та допомогу на кожному етапі. Приємно мати справу з компанією, яка цінує клієнтів і відповідально ставиться до своїх обов’язків. Рекомендую Ігор Ткаліч17. червень, 2026 Дуже класний сервіс, консультанти привітливі а майстри завжди раді підсказати, якщо щось не виходить Роман Копил17. червень, 2026 Супер сервис Вероніка Кіпаренко8. травень, 2026 Обновила відгук: Хочу подякувати компанії, що все ж таки вирішили питання з моєю сушильною машинкою з другого разу та відремонтували її. З перших днів користування прям очевидно стало, що тепер вона гарно сушить та справно працює. Дуже шкода, що на вирішення цього питання пішов рік та багато дзвінків без подальших передзвонів. Але все ж таки ви виконали роботу на відмінно. Бажаю вам, щоб більше не було такого негативного досвіду з іншим клієнтами. Також прошу вас приділити увагу call центру: щоб всеж таки оператори передзвонювали, навіть коли їм приходиться стикатися з притензіями клієнтів. Ще раз дякую, що вирішили моє питання. Попередній відгук: Я не хотіла писати такий відгук, я пʼять разів дзвонила вам, але мені так і не передзвонили, тому ось: Сдала сушильну машину, яка перестала нагріватись, до кійсервіса на ремонт. Подзвонила, майстер приїхав швидко, забрав її, 2 тиждні робив/тестував. Майстер привіз машинку, трохи брудну, трохи поцарапану - я проігнорувала це, тому що не робила фото машинки до того як він її забрав, вже не докажеш хто залишив царапини. За все заплатили 8800 грн. Після кійсервіс відправив мені гарантійний талон, де була вказана сума десь у 3000 грн(не памʼятаю точно), ну і гарантійний термін там був малий, чи його зовсім не було (теж точно не скажу) . Я подзвонила, сказала, що заплатила майстру 8800 грн. Гарантійний талон переробили та оформили вже гарантію на 3 місяці. Сушильна машина нагрівалась, але всеодно не досушувала одяг. Я вже і так і так перевіряла, тестила ії, потім зрозуміла, що вона гріє раз через 3, чому - не знаю. Як раз до закінчення гарантії залишився тиждень. Я подзвонила до кійсервісу, пояснила ситуацію, мені сказали, що заявка прийнята - треба очікувати дзвінка. Мене ніхто не набрав,потім я дзвонила ще 3 рази у продовж тиждня. Кожен раз мені казали: «як це вам ніхто не подзвонив? Може у вас щось з телефоном? Дайте інший номер, може на ваш оператор майстер не може додзвонитись. Зараз я уточню, вам передзвонять.» Потім десь через місяць мені подзвонила дівчина з call центру та спитала, чи вирішили моє питання з машинкою? Я сказала, що ні, мене ніхто не набрав. Я сказала, що вона всеодно працює дивно, то сушить то ні, мабуть буту восени вирішувати. Ось тепер я дзвонила у кійсервіс у жовтні. Пояснила ситуацію та попросила передзвонити та сказати мені нарешті : «чи будете ви по гарантії щось робити чи ні? Якщо ні то подзвонить та скажить мені, будьласка.» Мені сказали,що зараз уточнять та передзвонять . Пройшов місяць 👍 Моя машинка гріє через раз. Дуже не рекомендую цей сервіс.