Мікрохвильова піч є незамінною частиною кухонної техніки в багатьох домівках, пропонуючи зручність і швидкість у приготуванні їжі. Однак, як і будь-який інший побутовий прилад, вона може вийти з ладу. Розглянемо ключові аспекти ремонту мікрохвильових печей, включно з цінами та опціями ремонту у Києві, зокрема в Шевченківському районі, на Дарниці та на Позняках.
Залишіть заявку і протягом 30 хвилин ми зателефонуємо
Для зменшення ризику поломок, важливо регулярно очищати мікрохвильовку від залишків їжі та жиру, а також уникати перевантаження та використання металевих предметів усередині. Рекомендованно при приготуванні використовувати захисні колпаки для їжі.
Ремонт мікрохвильової печі може здатися складним завданням, але з правильним сервісним центром та достатньою інформацією, ви можете швидко вирішити проблему. Важливо пам’ятати про варіанти ремонту в вашому районі та зважати вартість ремонту проти вартості нового приладу, щоб ухвалити найкраще рішення.
Не можете виявити проблему з приладом самостійно? Майстер вам допоможе
ДОБРЕ На основі 370 рецензії Anastasia Sc.24. червень, 2026 Пральна машина зламалася, відповіли швидко і оперативно, велике спасибі! Зараз все чудово працює Дмитрій Гресько24. червень, 2026 Чудовий сервіс. Відремонтували кавомашину якісно та в найкоротші терміни. Швидкість обслуговування на висоті, також плюсом є гарантія на ремонт. Усім рекомендую. Niki Koles17. червень, 2026 Залишився дуже задоволений якістю обслуговування: працівники ввічливі, уважні та професійно виконують свою роботу. Усі питання вирішили швидко, без зайвих затримок, отримав чіткі відповіді та допомогу на кожному етапі. Приємно мати справу з компанією, яка цінує клієнтів і відповідально ставиться до своїх обов’язків. Рекомендую Ігор Ткаліч17. червень, 2026 Дуже класний сервіс, консультанти привітливі а майстри завжди раді підсказати, якщо щось не виходить Роман Копил17. червень, 2026 Супер сервис Вероніка Кіпаренко8. травень, 2026 Обновила відгук: Хочу подякувати компанії, що все ж таки вирішили питання з моєю сушильною машинкою з другого разу та відремонтували її. З перших днів користування прям очевидно стало, що тепер вона гарно сушить та справно працює. Дуже шкода, що на вирішення цього питання пішов рік та багато дзвінків без подальших передзвонів. Але все ж таки ви виконали роботу на відмінно. Бажаю вам, щоб більше не було такого негативного досвіду з іншим клієнтами. Також прошу вас приділити увагу call центру: щоб всеж таки оператори передзвонювали, навіть коли їм приходиться стикатися з притензіями клієнтів. Ще раз дякую, що вирішили моє питання. Попередній відгук: Я не хотіла писати такий відгук, я пʼять разів дзвонила вам, але мені так і не передзвонили, тому ось: Сдала сушильну машину, яка перестала нагріватись, до кійсервіса на ремонт. Подзвонила, майстер приїхав швидко, забрав її, 2 тиждні робив/тестував. Майстер привіз машинку, трохи брудну, трохи поцарапану - я проігнорувала це, тому що не робила фото машинки до того як він її забрав, вже не докажеш хто залишив царапини. За все заплатили 8800 грн. Після кійсервіс відправив мені гарантійний талон, де була вказана сума десь у 3000 грн(не памʼятаю точно), ну і гарантійний термін там був малий, чи його зовсім не було (теж точно не скажу) . Я подзвонила, сказала, що заплатила майстру 8800 грн. Гарантійний талон переробили та оформили вже гарантію на 3 місяці. Сушильна машина нагрівалась, але всеодно не досушувала одяг. Я вже і так і так перевіряла, тестила ії, потім зрозуміла, що вона гріє раз через 3, чому - не знаю. Як раз до закінчення гарантії залишився тиждень. Я подзвонила до кійсервісу, пояснила ситуацію, мені сказали, що заявка прийнята - треба очікувати дзвінка. Мене ніхто не набрав,потім я дзвонила ще 3 рази у продовж тиждня. Кожен раз мені казали: «як це вам ніхто не подзвонив? Може у вас щось з телефоном? Дайте інший номер, може на ваш оператор майстер не може додзвонитись. Зараз я уточню, вам передзвонять.» Потім десь через місяць мені подзвонила дівчина з call центру та спитала, чи вирішили моє питання з машинкою? Я сказала, що ні, мене ніхто не набрав. Я сказала, що вона всеодно працює дивно, то сушить то ні, мабуть буту восени вирішувати. Ось тепер я дзвонила у кійсервіс у жовтні. Пояснила ситуацію та попросила передзвонити та сказати мені нарешті : «чи будете ви по гарантії щось робити чи ні? Якщо ні то подзвонить та скажить мені, будьласка.» Мені сказали,що зараз уточнять та передзвонять . Пройшов місяць 👍 Моя машинка гріє через раз. Дуже не рекомендую цей сервіс.