fbpx

Контакти

Сервісний центр Кийсервіс
м. Київ, вул. Парково-Сирецька 17
Телефон:
Vodafone viber telegram:
Київстар:
Лайф:
м. Київ, вул. Братиславcька 52
Vodafone
Київстар viber:

Часті питання щодо використання машини

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на google
Google+

Фахівцям нашого сервісного центру дуже часто ставлять одні і ті ж питання по експлуатації пральних машин, нижче ми постаралися дати відповіді на основні з них:

1. Які засоби використовувати від накипу і чи потрібно взагалі їх використовувати?

За останній час з’явилася величезна кількість реклами засобів, що пересічного користувача може збентежити. Ціни на засоби від накипу абсолютно різні, починаючи від 2-3 грн. за маленький непоказний пакетик і закінчуючи 100-150 грн. за велику барвисту коробку. Всі ці кошти мають одну функцію запобігти утворенню накипу на нагрівальних елементах.

Для того що пральна машина не дала збій в самий невідповідний момент, такі засоби необхідно купувати. Але в даному випадку використання лимонної кислоти буде найкращим засобом від накипу. Вже довгий час лимонну кислоту використовують як засіб, який добре знімає накип на чайниках. ТЕН в пральній машині мало чим відрізняється від нагрівального елементу в чайнику.

Рецепт застосування лимонної кислоти для видалення накипу в пральній машині простий і не вимагає великих грошових витрат. У бак пральної машини висипати 80-100 гр. лимонної кислоти і запустити програму прання бавовни при t = 90⁰С без попереднього прання, білизни і порошку. Дану процедуру необхідно повторювати через кожні 50-60 прань (в середньому це 5-6 місяців)

2. Яка пральна машина краще, з вертикальною або бічним завантаженням?

За великим рахунком надійність і якість у обох типів однакова. Тому при виборі можна враховувати власні можливості (місце установки, зовнішній вигляд і дизайн). Однак у машин з вертикальним завантаженням є деякі особливості, які слідують через халатне ставлення до приладу:

– залишаючи відкритою верхню кришку, є ймовірність попадання в бак стороннього предмета;

– після завантаження білизни уважно закрийте стулки барабана, тому що під час прання вони можуть розкритися.

3. Чи можна рухати пральну машину, для прибирання за нею.

Відповідь проста «ТАК». Однак необхідно переконається, що шланги (для наливу і зливу води), а також кабель електроживлення не будуть пошкоджені або сильно натягнуті.

4. Як часто можна використовувати пральну машину?

В інструкції з експлуатації написано багато правил, яких необхідно дотримуватися. Але використовуючи накопичений досвід, ми рекомендуємо користуватися пральною машиною не більше 2 разів на день, з перервою між пранням не менше 2 годин.

Залишити відповідь

Обратный звонок

Наш менеджер перезвонит Вам в течении 15 минут

Зворотний дзвінок

Наш менеджер перезвонить Вам протягом 15 хвилин