fbpx

Контакти

Сервісний центр Кийсервіс
м. Київ, вул. Парково-Сирецька 17
Телефон:
Vodafone viber telegram:
Київстар:
Лайф:
м. Київ, вул. Братиславcька 52
Vodafone
Київстар viber:

Чому не варто ремонтувати плиту самостійно

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на google
Google+

Чому не варто ремонтувати плиту самостійно? У кожному будинку сьогодні можна зустріти газову або електричну плиту. Без неї взагалі неможливо уявити собі повноцінний процес приготування їжі. Є багато їх різновидів. І чим далі, тим більше варіантів з’являється. Але, не дивлячись ні на що, газова плита залишається лідером у використанні. Це легко пояснити її простотою, надійністю і економічністю. Так, газові плити є набагато надійніші від своїх електричних побратимів, але це не означає, що вони абсолютно не зношуються. Як і будь-яка інша побутова техніка, газова плита може вийти з ладу з тих чи інших причин. Це можуть бути несерйозні поломки, а можуть виникати і досить серйозні проблеми. У будь-якому випадку – газова плита далеко не іграшка і ризикувати ремонтувати її самостійно категорично не можна. Це пояснюється тим, що сам газ має прямий доступ до приміщення, а він, як відомо, вибухонебезпечний і небезпечний для здоров’я людини. Не ризикуйте власним життям, адже воно безцінне. Бажаючи заощадити, вирішивши відремонтувати газову плиту самостійно, ви можете накликати велику біду. Такі дії можна довіряти тільки професіоналам. Адже будь-яке неправильне рішення може принести неприємності, і навіть небезпеку для життя і здоров’я. Тому, якщо так трапилося, що ваша плита вийшла з ладу, довірте її ремонт працівникам нашої фірми. Вже вони точно не помиляться, адже зможуть вирішити будь-яку проблему швидко і якісно відремонтувати будь-яку поломку. Ми працюємо з усіма поширеними марками газових плит і будь-якими моделями.

У магазині «Софіївка» в широкому асортименті представлені: газові котли опалення, електрокотли, твердопаливні котли, радіатори опалення, системи опалення приватного будинку, системи металопластикових та інші товари для монтажу опалення.

Наші фахівці проводять повну діагностику газової плити, знаходять несправність, усувають її максимально швидко, а головне якісно. Погодьтеся, що навіть невелику поломку краще довірити людині, яка  знає свою справу. Ви ж не дозволите людині без медичної освіти ставити вам крапельницю. А все тому, що можуть бути різні наслідки. Ось і з ремонтом газових плит така ж історія – легко піддатися спокусі і спробувати вирішити все самостійно. Але, повірте, навіть чистку конфорок найкраще довірити професіоналу. Як мінімум, це дозволить вам істотно продовжити життєздатність вашої плити.

Не поспішайте впадати у відчай через поломку газової плити, не поспішайте в паніці шукати гроші на придбання нового агрегату. Краще поспішіть звернутися в нашу фірму, і ми усунемо всі неполадки, що виникли. Так ви і заощадите свої кровно зароблені гроші, і зможете спати спокійно, адже ремонт буде проведений гарантовано якісно.

Залишити відповідь

Обратный звонок

Наш менеджер перезвонит Вам в течении 15 минут

Зворотний дзвінок

Наш менеджер перезвонить Вам протягом 15 хвилин