Вже довгий час на ринку тримають високі позиції пральні машини Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Candy, Electrolux, LG, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi. Але яка б техніка не була надійною, з нею всяке може трапитися. Що не потрібно робити при перших ознаках поломки пральної машини?
Найголовніше при виникненні неполадки або збої в роботі пральної машини, не панікувати і зберігати спокій. Перебуваючи в стані паніки, дуже важко контролювати свої дії і можна «наламати дров». Не реагування на натискання кнопок і перемикачів, не привід для самостійної перевірки у пральної машини кабелю електроживлення або працездатність модуля управління. Бувають випадки коли причиною може стати просте відключення електрики.
Чи не якісно віджате білизна, так само може дати привід для роздумів про неполадки в пральній машині. Немає сенсу, та й потреби хаотично натискати всі кнопки, намагаючись вибрати необхідний режим. Так можна домогтися тільки збою в роботі всієї системи електронного управління, що потягне за собою більш серйозні проблеми.
Якщо під пральною машиною з’явилася вода, не треба кидатися до неї і всіма можливими способами зупинити «потоп». Висока вологість, вода і електрика, а тим більше відсутність заземлення (дуже груба помилка), може послужити серйозним наслідків, затоплення сусідів після якого може здатися дитячими пустощами.
Словом, що б не сталося з пральною машиною, не впадайте в паніку. Перше що необхідно зробити, це заспокоїться і зателефонувати в сервісний центр. Наш черговий фахівець завжди відповість на ваш дзвінок, а при необхідності і відправить вам фахівця в найкоротші терміни. Тільки досвідчений фахівець зможе правильно визначити, що сталося і які будуть подальші дії (ремонт або утилізація)
Викликати майстра для ремонту пральної машини в Києві можна по тел 290-20-12