fbpx

Контакти

Сервісний центр Кийсервіс
м. Київ, вул. Парково-Сирецька 17
Телефон:
Vodafone viber telegram:
Київстар:
Лайф:
м. Київ, вул. Братиславcька 52
Vodafone
Київстар viber:

Ремонт електроплит

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на google
Google+

Електроплита – популярний вид побутової техніки, яку можна побачити на будь-якій сучасній кухні. Незважаючи на високу надійність обладнання, в деяких випадках електроплита може вийти з ладу. Якщо ви помітили неполадки в роботі плити або техніка не включається взагалі, негайно зв’яжіться з оператором для виклику майстра по ремонту електроплит в Києві.

Основні несправності електроплит

Можна виділити кілька типів несправностей, з якими може несподівано зіткнутися кожен власник техніки:

Чи не працює одна або кілька конфорок – зламаний перемикач або центр управління, згоріла спіраль.

Електроплита не включається взагалі – проблеми зі шнуром живлення, виникло замикання.

Якщо духовка не гріється або недостатньо прогрівається, це означає, що зламався терморегулятор або перегорів тен.

Духовка не працює взагалі – неполадки в роботі таймера, терморегулятора, проблеми з електропроводкою.

При виникненні будь-якого типу неполадок звертайтеся в сервісний центр «Кийсервіс». Наші майстри зроблять будь-який вид ремонту електроплит в Києві:

механічний: здійснюється заміна конфорок, нагрівальних тенів і перемикачів;

ремонт електронних частин: блок управління, сенсори, таймер;

електромеханічний: ремонт електропроводки, системи підсвічування.

При наявності нескладних несправностей, пов’язаних з пошкодженням контактів або перегорілою електропроводкою, не потрібна заміна деталей. Але процес може зайняти багато часу в зв’язку з необхідністю проведення роботи у важкодоступних місцях. Для усунення деяких неполадок може знадобитися заміна окремих частин устаткування. Будь-які питання, пов’язані з ремонтом електроплити в Києві, ви зможете вирішити під час консультації з майстром.

Ремонт електроплит в Києві

Ремонт електроплит в Києві – одна з основних послуг, на якій спеціалізується сервісний центр «Кийсервіс». Ми пропонуємо якісний ремонт кухонних електроплит і духовок на дому в будь-якому районі Києва. Наші майстри зроблять ремонт побутової техніки в Києві: від звичайних електроплит з конфорками з чавуну до нових моделей вбудованої техніки і склокерамічних плит з сенсорами.

Все, що вам потрібно зробити, щоб викликати майстра для ремонту електроплити в Києві, зідзвонитися з нашим оператором. Зателефонувавши нам, ви можете описати існуючу проблему і отримати професійну консультацію, а також почути попередню вартість ремонту електроплити в Києві.

Після дзвінка оператор направить відповідного фахівця, який зробить якісний ремонт електроплити в Києві. Перш, ніж приступити до роботи, майстер проведе діагностику. Спеціаліст визначить поломку і детально розповість про результати проведеної діагностики, а також запропонує найбільш підходящий варіант усунення несправності. Точну вартість ремонту електроплити в Києві майстер вкаже на місці після уточнення поломки і узгодження способу її усунення.

Ми працюємо без посередників, тому наш сервісний центр пропонує найнижчі ціни на ремонт електроплит в Києві. Використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі, що дозволяє надавати довгострокову гарантію на всі типи виконаних робіт.

Наші постійні клієнти довіряють нам, звертаючись в наш сервісний центр при необхідності ремонту електроплит та іншої побутової техніки в Києві. Телефонуйте, щоб особисто переконатися у високій якості наших послуг.

Залишити відповідь

Обратный звонок

Наш менеджер перезвонит Вам в течении 15 минут

Зворотний дзвінок

Наш менеджер перезвонить Вам протягом 15 хвилин