fbpx

Контакти

Сервісний центр Кийсервіс
м. Київ, вул. Парково-Сирецька 17
Телефон:
Vodafone viber telegram:
Київстар:
Лайф:
м. Київ, вул. Братиславcька 52
Vodafone
Київстар viber:

Ремонт електроплити в Києві

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на google
Google+

Сучасні електричні плити – це складні багатофункціональні пристрої, що складаються з варильної поверхні і духової шафи. Вони мають електронну начинку, яка дозволяє з цілої низки програм вибрати оптимальну для приготування найвишуканіших страв. Відомі виробники електричних плит, звичайно ж, подбали про надійність своїх виробів. Але є причини, які викликають поломки навіть найнадійнішої побутової техніки. Електричні плити – не виняток. В такому випадку ремонт електроплити – єдиний спосіб повернути їй колишню працездатність.

Причин, що викликають поломки може бути кілька. Наведемо найпоширеніші:

– некваліфікована установка плити;

– невідповідність напруги необхідним нормам;

– недотримання правил експлуатації;

– недбале поводження і механічні пошкодження;

– тривала робота в режимі максимальної споживаної потужності.

Плита – найголовніший технологічний пристрій на Вашій кухні. Без неї кухня ніяк не зможе виконувати своє пряме функціональне призначення. Що ж робити, якщо в електроплиті все ж виникли несправності?

Вихід є! Треба негайно звернутися в сервісний центр, що проводить ремонт електроплити в Києві.

Зателефонувати і розповісти докладно про неполадки співробітникам компанії. Ваша проблема автоматично стане нашою проблемою. У Вас приймуть замовлення, і кваліфіковані фахівці поспішать до Вас на допомогу.

Сервісний центр «Кийсервіс» – не новачок у сфері надання послуг з ремонту сучасної побутової техніки. Наш стаж роботи становить понад 10 років. Завдяки накопиченому досвіду, ми сьогодні можемо запропонувати якісний ремонт найпоширеніших моделей електричних плит. Це відомі світові бренди: Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Indesit, Kaiser, Siemens, Hansa, Aeg, Electrolux і багато інших.

На думку фахівців нашого сервісного центру, найбільш поширена несправність в електричній плиті, це перегоряння нагрівального елементу. Основна причина таких поломок не дотримання правил експлуатації електроплити. Також часто зустрічаються такі несправності як: коротке замикання між ТЕНом і корпусом, непридатність контактів, плита не включається, не працює таймер, що не догріває і т.д.

Приїхавши до Вас, наші фахівці проведуть точну діагностику знайдуть причину відмови плити, замінять несправні конфорки, виконають ремонт духовки, усунуть пошкодження кабелю живлення, дадуть рекомендації щодо подальшої експлуатації електроплити.

Вони виконають якісно свою роботу і залишать Вам документально оформлену гарантію на виконаний ремонт. Ми впевнені, що зможемо надати якісні послуги, а наші гарантійні зобов’язання позбавлять Вас від клопоту і переживань за подальшу долю електроплити.

Сервісний центр «Кийсервіс» впевнено дивиться в майбутнє і прагне до розширення спектру своїх послуг.

І якщо у Вас раптом з’явилися проблеми з електроплитою, то Ви завжди можете зробити замовлення на її терміновий ремонт в Києві в сервісному центрі «Кийсервіс».

Телефонуйте! Ми завжди зможемо Вам допомогти!

Залишити відповідь

Обратный звонок

Наш менеджер перезвонит Вам в течении 15 минут

Зворотний дзвінок

Наш менеджер перезвонить Вам протягом 15 хвилин