fbpx

Контакти

Сервісний центр Кийсервіс
м. Київ, вул. Парково-Сирецька 17
Телефон:
Vodafone viber telegram:
Київстар:
Лайф:
м. Київ, вул. Братиславcька 52
Vodafone
Київстар viber:

Ремонт холодильників у Києві

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на google
Google+

Сучасні холодильники досить надійні, щоб безперебійно працювати протягом тривалого часу. Але через неправильну експлуатацію або при впливі зовнішніх факторів, наприклад, нанесення пошкоджень при транспортуванні, техніка може вийти з ладу. Якщо виникли проблеми потрібно терміновий ремонт холодильника в Києві. Сервісний центр «Кийсервіс» пропонує послуги по ремонту побутової техніки в Києві. Якщо вам потрібно відремонтувати холодильник, зв’яжіться з оператором для виклику майстра в будь-який район Києва.

Поширені несправності холодильників і їх причини

Перш за все слід розуміти, що якщо з’явилися неполадки в роботі холодильника, не слід намагатися усунути проблему самостійно. Не маючи потрібних знань, відповідного обладнання і досвіду, є ризик погіршити невелику поломку настільки, що подальший ремонт холодильника в Києві обійдеться набагато дорожче, ніж спочатку.

При виникненні таких неполадок негайно викликайте майстра для ремонту холодильника в Києві:

  • Якщо холодильник не включається, при відкриванні дверей не загоряється світло, для початку слід перевірити справність електричної розетки і вилку. Якщо проблема зберігається, слід звернутися в сервісний центр по ремонту холодильників в Києві. Майстер зробить діагностику для виявлення причини, і усуне неполадки.
  • Якщо холодильник не охолоджує, причин може бути кілька. Проблеми з підтриманням температури виникають через неправильно встановлену температуру, яка може збитися під час відключення електроенергії, або через перевантаження холодильника продуктами. Також проблеми бувають через відсутність достатньої кількості холодоагенту. Подібну несправність може усунути тільки майстер по ремонту холодильників в Києві, який заправить трубки холодоагентом.
  • Якщо холодильник занадто сильно морозить, проблема частіше полягає в реле температури. Якщо причина в термостаті, помітно знижується температура в морозильній камері. Також проблема може бути пов’язана з витоком газу. Під час діагностики майстер визначить причину і відремонтує холодильник в Києві.
  • Якщо в холодильнику неприємний запах навіть після розморожування та мийки, це означає, що засмічені патрубки. Майстер зробить чистку патрубків або замінить їх на нові, якщо чистка неможлива через сильного засмічення.

Це не всі несправності, в результаті застосування яких може знадобитися ремонт холодильника в Києві. Механічні ушкодження, скупчення льоду і снігу, вода під холодильником, відмова роботи компресора, поломка панелі управління також є приводом для виклику майстра. Достатньо зателефонувати в сервісний центр «Кийсервіс», щоб викликати додому фахівця, який швидко відремонтує холодильник в Києві незалежно від складності поломки.

Ремонт холодильників

Ремонт холодильників в Києві на дому – одна з основних послуг, на якій спеціалізується сервісний центр «Кийсервіс». Є кілька причин, по яких варто звернутися саме до нас:

  • Працюємо в усіх районах Києва. Просто зв’яжіться з оператором, опишіть проблему і вкажіть точну адресу для виклику майстра по ремонту холодильників в Києві.
  • Використовуємо в роботі тільки оригінальні комплектуючі та витратні матеріали, які закуповуємо безпосередньо у виробників, що дозволяє пропонувати найвигідніші ціни на ремонт холодильників в Києві.
  • Виконаємо обслуговування і ремонт холодильників в Києві від будь-яких іноземних і вітчизняних брендів.
  • Наші майстри з багаторічним досвідом проведуть діагностику, визначать поломку і розрахують вартість ремонту холодильника в Києві на дому, максимально оперативно вирішать проблему будь-якої складності.
  • Ми впевнені в якості послуг, тому на будь-які види робіт надаємо гарантію.

Телефонуйте в сервісний центр «Кийсервіс». Зробимо ремонт вашого холодильника в Києві, забезпечивши безперебійну роботу протягом тривалого часу.

Залишити відповідь

Обратный звонок

Наш менеджер перезвонит Вам в течении 15 минут

Зворотний дзвінок

Наш менеджер перезвонить Вам протягом 15 хвилин