fbpx

Контакти

Сервісний центр Кийсервіс
м. Київ, вул. Парково-Сирецька 17
Телефон:
Vodafone viber telegram:
Київстар:
Лайф:
м. Київ, вул. Братиславcька 52
Vodafone
Київстар viber:

Ремонт індукційних варильних поверхонь

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на google
Google+

Індукційні варильні поверхні за рахунок своїх численних переваг останнім часом набули великої популярності поряд з іншими видами кухонної техніки. Як і будь-яке інше обладнання, плита може вийти з ладу. Щоб зробити якісний ремонт індукційних варильних поверхонь в Києві, необхідні великі знання в сфері електротехніки. Наш сервісний центр пропонує професійні послуги з ремонту індукційних плит. Кваліфіковані фахівці швидко визначать несправність, виявлять причину і швидко усунуть поломку на дому.

Можливі несправності індукційної поверхні

Індукційна плита являє собою дороге устаткування, яке працює ефективніше і безпечніше звичайної електричної або газової плити. Робота обладнання заснована на принципі електромагнітної індукції, що забезпечує нагрів металу за рахунок вихрових струмів. Поверхня панелі виготовляється з склокерамического листа, під яким розміщена замкнута обмотка, яка проводить струм з частотою в межах 20-60 кГц.

Подається на дно каструлі індуктивний струм прогріває її дно, за рахунок чого нагрівається поверхню плити. Розігрів посуду відбувається завдяки поглинанню металом енергії електромагнітних полів.

Незважаючи на високу надійність обладнання, індукційні плити іноді виходять з ладу через перепади напруги, неправильного підключення, заводських недоробок. До найпоширеніших типів поломок відносять:

  • комфорки працюють не на повну потужність або не працюють взагалі;
  • сенсорна панель не реагує на дотики;
  • не відображається температура конфорки в варильному режимі;
  • охолоджуючий вентилятор працює постійно;
  • вентилятор не працює взагалі;
  • відбувається позаштатне відключення плити;
  • індукційна плита не реагує на посуд.

Всі ці поломки усунуть наші кваліфіковані майстри. Якщо ви зіткнулися з будь-якою з поломок індукційної плити, звертайтеся в наш сервісний центр в будь-який зручний час і викликайте майстра додому в Києві.

Ремонт індукційних варильних поверхонь в Києві

Сервісний центр «Кийсервіс» пропонує послуги по ремонту індукційних варильних поверхонь в Києві на найвигідніших умовах:

Обслуговуємо всі райони столиці. В якому б районі Києва ви не знаходилися, майстер оперативно приїде за вказаною адресою для діагностики і ремонту індукційної плити.

У штаті нашого сервісного центру працюють тільки кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи, які постійно підвищують свою кваліфікацію.

Для ремонту індукційних варильних поверхонь в Києві майстри використовують тільки якісні оригінальні комплектуючі та професійне обладнання.

Наші майстри здатні усунути будь-які типи поломок кухонного обладнання від іноземних та вітчизняних виробників.

Пропонуємо найвигідніші ціни на ремонт індукційних варильних поверхонь в Києві.

Якщо у вас зламалася індукційна варильна поверхня і потрібно терміновий ремонт в Києві, звертайтеся до нас. Довіривши роботу професіоналам своєї справи, можете не сумніватися в подальшій безперебійній роботі плити. Ми впевнені у високій якості послуг, що надаються, тому на всі види робіт надаємо гарантію.

Залишити відповідь

Обратный звонок

Наш менеджер перезвонит Вам в течении 15 минут

Зворотний дзвінок

Наш менеджер перезвонить Вам протягом 15 хвилин