fbpx

Контакти

Сервісний центр Кийсервіс
м. Київ, вул. Парково-Сирецька 17
Телефон:
Vodafone viber telegram:
Київстар:
Лайф:
м. Київ, вул. Братиславcька 52
Vodafone
Київстар viber:

Ремонт кухонної техніки

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на google
Google+

Сьогодні майже в кожному домі можна побачити, неперевершеного в усіх відношеннях, помічника в особі кухонного комбайна. Він включає в себе функції міксера, блендера і м’ясорубки. Деякі моделі оснащені тертками, тістомісом і ще іншими функціями. Можливості, як комбайна, так і кожного виду техніки окремо, дозволяють впоратися з масою трудомістких процесів навіть молодій господині.

Але при виході з ладу улюбленої техніки, доводиться все робити власноруч, при цьому витрачаючи великий об’єм часу. Ми готові надати широкий спектр послуг з обслуговування та ремонту кухонної побутової техніки різних марок та виробників. Проведемо діагностику і з точністю вкажемо на несправність, запропонуємо варіант відновлення несправної техніки, обговоримо терміни і суму ремонту.

Інженери нашого сервісу вже багато років проводять ремонт кухонної техніки. Щодня доводиться стикатися як з незначними поломками, так і з поломками підвищеної складності. На всі роботи видається акт, з переліком виконаних робіт, встановлених запчастин і терміном гарантії.

Приймаємо в ремонт кухонні комбайни, міксери, м’ясорубки, мікрохвильові печі, соковижималки, мультиварки, сушки фруктів і блендери різних брендів.

Як тільки кухонна техніка дала збій, не витрачайте час і нерви на самостійний ремонт, якщо раніше не мали досвіду з подібним. Покладіть це на плечі досвідчених фахівців. Це значно скоротить фінансові витрати і ризик ще більших пошкоджень.

Часто несправності кухонної техніки пов’язані з перебоями напруги в електромережі, неправильною або тривалою експлуатацією, природним зносом запчастин, довірі некваліфікованому «майстрові», механічними пошкодженнями.

Висококваліфіковані майстри, які надають допомогу у відновленні Вашої техніки мають доступ до технічної документації, мають у своєму розпорядженні великий склад оригінальних запчастин, діагностують техніку на новітньому обладнанні, застосовуючи найновіші і безпечні технології. Після ремонту вся техніка обов’язково тестується, і тільки після цього повертається клієнтові.

Звернувшись своєчасно до нас в сервіс з приводу ремонту кухонної техніки, Ви не помітите її відсутності, і знову зможете насолоджуватися процесом приготування улюблених страв.

Щоб уникнути повторних звернень, постарайтеся дотримуватися простих правил:

– не перегрівати агрегат;

– використуватися тільки на відповідних режимах;

– при необхідності проводити профілактичні роботи;

– уважно вивчити інструкцію з використання (Важливо !!! Зверніть увагу, не всі частини можна мити під водою);

Залишити відповідь

Обратный звонок

Наш менеджер перезвонит Вам в течении 15 минут

Зворотний дзвінок

Наш менеджер перезвонить Вам протягом 15 хвилин