fbpx

Контакти

Сервісний центр Кийсервіс
м. Київ, вул. Парково-Сирецька 17
Телефон:
Vodafone viber telegram:
Київстар:
Лайф:
м. Київ, вул. Братиславcька 52
Vodafone
Київстар viber:

Ремонт мікрохвильових печей, СВЧ в Києві

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на google
Google+

Мікрохвильові печі давно стали невід’ємним кухонним аксесуаром не тільки на домашніх кухнях, але і в їдальнях компаній і фірм, на виробництвах, в кафе і закусочних. Це дуже зручний варіант швидко розігріти страву до потрібної температури, а також приготувати їжу, використовуючи найпростіші рецепти.

На жаль, навіть найякісніші та надійні мікрохвильові печі, як і інші електричні прилади, виходять з ладу через неполадки або перепад струму в мережі. Тому, своєчасний і якісний ремонт мікрохвильової печі, силами першокласних фахівців нашого сервісного центру дозволить не порушувати звичний режим сім’ї або підприємства.

Якщо Ви бажаєте і далі насолоджуватися роботою мікрохвильовій печі, при перших сигналах про збій в роботі, краще довірити виконання ремонтних робіт професіоналам, звернувшись в фірму з широким спектром послуг.

Де і як відремонтувати мікрохвильову піч в Києві

– Наш сервісний центр пропонує якісний ремонт мікрохвильових печей (в тому числі і вбудованих мікрохвильових печей) різних брендів;

– На ремонт вбудованих мікрохвильових печей ми виїжджаємо в будь-який район Києва (Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Голосіївський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський, Шевченківський);

– Встановлюємо комплектуючі тільки від брендових виробників;

– Повертаємо несправні замінені запчастини клієнту;

– Ми можемо запропонувати гідний перелік послуг, а також найбільш оптимальні ціни за роботу висококваліфікованих фахівців;

– Співробітники сервісного центру з точністю знайдуть несправність і усунуть її. Вони ретельно перевірять магнетрон, обстежують ланцюг живлення, високовольтні елементи, якісно відремонтують блок управління за допомогою надійних комплектуючих.

– Відповідальність, високий рівень знань і можливостей – ось наш підхід до вирішення будь-якої проблеми клієнта.

Переваги ремонту техніки в нашому сервісному центрі

При прийомі на ремонт кожен прилад проходить ретельну діагностику на високоточному обладнанні, завдяки чому фахівці швидко знаходять причину поломки. Виходячи з особливостей деталі і наявності її на складі, майстер зможе запропонувати найкращий варіант виконання ремонтних робіт і визначить клієнту точні терміни.

Наша компанія співпрацює з кращими перевіреними постачальниками обладнання і деталей, використовує в роботі тільки найпрогресивніше обладнання, високоефективні методи, новітні технології та якісні інструменти. Тому тут фахівці гарантують ремонт мікрохвильових печей на самому високому рівні. Довіряючи ремонтні роботи професіоналам нашого сервісного центру, Ви отримуєте не тільки чудовий сервіс, а й найдоступніші за ціною послуги!

Купувати техніку краще всього в інтернет-магазині побутової техніки.

Ще однією відмінною рисою цих печей є те, що за рахунок оптимальної якості всіх деталей, які виробник використовує у виготовленні своєї техніки, ремонт і налагодження мікрохвильових печей проводиться швидко і просто. Всі комплектуючі частини печей універсальні і можуть бути легко замінені грамотними фахівцями, які працюють в нашому центрі. Якщо мікрохвильова піч, яка вірою і правдою служила Вам, раптом зламалася, то не поспішайте підшукувати новий агрегат, адже надійна техніка цього виробника цілком може бути полагоджено і продовжить радувати Вас своєю роботою.

Якщо мікрохвильовка не подає ознак життя, то просто відключіть її від електромережі та зателефонуйте в наш сервісний центр. З нашою допомогою можна діагностувати проблему і дізнатися, які маніпуляції необхідно провести для того, щоб мікрохвильова піч знову запрацювала.

Послуги з ремонту мікрохвильовок, які надаються в нашому сервісному центрі, відрізняються оптимальною якістю і адекватною ціною. Просто вимкніть непрацюючий пристрій і зверніться до нас, не сумніваючись у тому, що ми зможемо максимально якісно, ​​ефективно і в стислі терміни провести ремонт СВЧ.

Залишити відповідь

Обратный звонок

Наш менеджер перезвонит Вам в течении 15 минут

Зворотний дзвінок

Наш менеджер перезвонить Вам протягом 15 хвилин