fbpx

Контакти

Сервісний центр Кийсервіс
м. Київ, вул. Парково-Сирецька 17
Телефон:
Vodafone viber telegram:
Київстар:
Лайф:
м. Київ, вул. Братиславcька 52
Vodafone
Київстар viber:

Ремонт пилососів в Києві

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на google
Google+

Залишитися без головного помічника в прибиранні, без пилососа – катастрофа! Це приносить ряд незручностей, і значно подовжує час прибирання. Але це тільки до тих пір, поки ви не привезете цього помічника до нас в сервіс. Там його вміло «закрутять» професіонали, і через короткий час пилосос буде виконувати свої функції як раніше, а може бути і краще.

Ми пропонуємо оперативну та чітку діагностику, конструктивний підхід до ремонту, висока якість обслуговування і демократичні ціни в Києві.

Якщо Ви виявили щось нове в «поведінці» пилососа, перше, що потрібно зробити, це зупинити його роботу і вийняти шнур з мережі. Ні за яких умов не можна експлуатувати несправну техніку. Друге, привезти пилосос до фахівців.

Ми приймаємо в ремонт пилососи таких марок як: Bosch, Siemens, Electrolux, Zanussi, LG, Samsung, Gorenje.

Після діагностики майстер повідомить про причину поломки, це необхідно знати для запобігання повтору подібної проблеми. Також озвучить, що необхідно відремонтувати і зорієнтує щодо термінів і вартості ремонту.

Фактори, що негативно впливають на функціональність роботи пилососів:

– перепади напруги в мережі;

– зберігання пилососа в приміщенні з високою вологістю;

– невчасний ремонт;

– тривала експлуатація призводить до перегріву двигуна;

– використання не за призначенням (будівельне сміття, скла і т.д.);

– несвоєчасна заміна фільтрів;

– природній знос;

– механічні ушкодження;

Пошкодження можуть бути як механічними, так і пов’язані з електрикою. Для виконання правильного ремонту необхідно належне обладнання, якісний інструмент і, найважливіше, знання і досвід.

Ми пропонуємо ремонт пилососів в Києві вище перерахованих марок не залежно від року його випуску. Будь-яка несправність під силу висококваліфікованим майстрам нашого сервісу, що обслуговує дрібну побутову техніку. Вони вміло замінять щітки, двигун, електричний ланцюг, корпусні деталі, фільтри, встановлять вентилятор, змажуть підшипники і багато іншого. Тобто зроблять все можливе для того, щоб Ваш пилосос пропрацював ще багато років, даруючи задоволення від роботи і порядок в будинку.

На всі види виконаних робіт ми даємо гарантію. Після зробленого ремонту проконсультуємо щодо подальшої експлуатації пилососа. Ми зацікавлені в позитивному результаті будь-якого звернення до нашого сервісного центру. Сподіваємося, що на довгий час залишимося Вашим хорошим партнером.

Залишити відповідь

Обратный звонок

Наш менеджер перезвонит Вам в течении 15 минут

Зворотний дзвінок

Наш менеджер перезвонить Вам протягом 15 хвилин