fbpx

Контакти

Сервісний центр Кийсервіс
м. Київ, вул. Парково-Сирецька 17
Телефон:
Vodafone viber telegram:
Київстар:
Лайф:
м. Київ, вул. Братиславcька 52
Vodafone
Київстар viber:

Ремонт сушильних автоматів

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на google
Google+

У наш динамічний час, однією з проблем є нестача часу. Саме з метою його економії багато людей купує  сушильні машини і вирішують це питання з їх допомогою.

   Незважаючи на зовнішню надійність, сушильні машини нерідко виходять з ладу.

   Є поширені помилки, які допускають користувачі сушильних машин, що призводить до їх збою.

– занадто часта або неправильна експлуатація;

– перевантаження сушильної машини;

– неправильне укладання білизни для сушки (перекручене, сплутане);

На що необхідно звернути увагу при роботі з сушильної машиною:

– перегрів;

– збої в циркуляції повітря;

– пропускання повітря з повітропроводу;

– обрив ременя приводу

При появі перших ознак, не зволікайте і зверніться до фахівців. Для цього Вам потрібно просто набрати номер телефону нашого сервісу, зазначений в розділі контакти. Менеджер прийме заявку і передасть її майстру, який спеціалізується на ремонті сушильних агрегатів вже більше десяти років. Фахівці нашого центру готові виїхати на ремонт в будь-який район Києва (Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Голосіївський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський, Шевченківський) у зручний для Вас час. І в короткий термін провести точну діагностику і якісний ремонт сушильної машини на дому. Як правило, після прийому заявки майстер зв’язується і уточнює всі тонкощі. Це необхідно для того, щоб ознайомиться з технічною документацією до приїзду, і в наявності мати все, що може знадобитися. Потрібно відзначити, що майстри користуються тільки якісним і перевіреним інструментом і встановлюють тільки оригінальні запчастини. Старі, замінені запчастини повертаються клієнтові. Після зробленого ремонту майстер надасть акт виконаних робіт, в якому опише несправність, види наданих послуг і термін гарантії на виконаний ремонт сушильних автоматів. Якщо раптом, в гарантійний термін, щось трапиться з сушильної машиною, Ви сміливо можете розраховувати на нас. Також, після детальної діагностики і ремонту, майстер підкаже, на що звертати увагу в кожному окремому випадку і дасть рекомендації щодо подальшого використання техніки, що безсумнівно продовжить її працездатність ще на довгий час. Ми готові надати «допомогу» в ремонті таких брендів, як: Bosch, Siemens, AEG, Electrolux, Zanussi, Whirlpool, Beko та інші.

Щоб продовжити роботу відремонтованого сушильного агрегату або не допустити його несправності, потрібно виконувати прості правила:

– чистити конденсат (вийняти, промити під сильним струменем води);

– сушити тільки віджаті речі;

– не переповнювати барабан сушильної машини;

– використовувати відповідні програми для кожного виду білизни;

– не допускати перегріву

Залишити відповідь

Обратный звонок

Наш менеджер перезвонит Вам в течении 15 минут

Зворотний дзвінок

Наш менеджер перезвонить Вам протягом 15 хвилин