fbpx

Контакти

Сервісний центр Кийсервіс
м. Київ, вул. Парково-Сирецька 17
Телефон:
Vodafone viber telegram:
Київстар:
Лайф:
м. Київ, вул. Братиславcька 52
Vodafone
Київстар viber:

Ремонт варильних поверхонь

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на google
Google+

Варильні поверхні останнім часом заслужено отримали високу популярність у господинь. Серед переваг можна відзначити швидке нагрівання, компактність, габарити, серед недоліків – потужність споживання електроенергії. Це стосується електричних поверхонь. Газові варильні поверхні, в цьому відношенні, набагато економніші.

Але незалежно від типу, виробника і належного догляду, варильні поверхні, на жаль, іноді виходять з ладу.

Фахівці нашого сервісного центру здійснюють ремонт варильних поверхонь, склокерамічних поверхонь, газових варильних поверхонь, індукційних варильних поверхонь в Києві на дому або в цеху сервісного центру.

Ми пропонуємо ремонт багатьох несправностей варильних поверхонь на дому, з гарантією на всі види виконаних робіт. Обслуговуємо багато брендів: Bosch, Siemens, Ariston, Indesit, Zannusi, Electrolux, AEG, Gorenje, Hansa, Whiripool, Ardo, Beko, Candy, Hotpoint Ariston та ін. В обумовлений час виїжджаємо в усі райони Києва: Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Голосіївський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський, Шевченківський. У 90% випадків, ремонт здійснюється за одне відвідування на дому клієнта. Необхідний набір запчастин та інструментів у майстри завжди в наявності.

Сучасні склокерамічні варильні поверхні мають масу функцій, що робить їх набагато ефективніше традиційних плит з млинцями. Але в процесі експлуатації необхідно дотримуватися основних правил.

Розглянемо основні причини, які призводять до несправностей варильних поверхонь: Перше, і найголовніше, це пошкодження верхнього варочного шару . Склокерамічні варильні поверхні мають верхній шар, який легко пошкодити абразивними миючими засобами або посудом з поганим дном. Тому, необхідно використовувати тільки відповідну хімію і посуд для певного типу варильних поверхонь.

Другою причиною, що вимагає втручання майстра, є згорілі нагрівальні елементи, вихід з ладу індикаторів залишкового тепла, а також вигорання елементів на платі управління.

І третє правило, уникати потрапляння рідин на варильну поверхню, особливо на розігріту.

Іноді ремонт стеклокерамічної поверхні включає заміну блоку регуляторів, який може бути механічним, електронним або сенсорним. Незалежно від типу неполадок, їх усунення повинен виконувати висококваліфікований фахівець. Саме послуги таких фахівців пропонує наш сервісний центр.

Залишити відповідь

Обратный звонок

Наш менеджер перезвонит Вам в течении 15 минут

Зворотний дзвінок

Наш менеджер перезвонить Вам протягом 15 хвилин