fbpx

Контакты

Сервисный центр Кийсервис
г. Киев, ул. Парково-Сырецкая 17
Телефон:
Vodafone viber telegram:
Киевстар:
Лайф:
г. Киев, ул. Братиславcкая 52
Vodafone:
Kyivstar viber:

Стабілізатор напруги трифазний, як правильно вибрати?

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
Поделиться в google
Google+


Варто відзначити, що трифазна мережа повинна характеризувати напругою, рівень якого в ідеальному випадку повинен дорівнювати 380 вольт. Однак в частих ситуаціях ця норма не дотримується і для її відновлення в будинках використовуються 3-фазні стабілізаційні пристрої.

Великий вибір стабілізаторів напруги, різного типу найдете на сайті компанії правильне електроживлення, більше за посиланням https://prel.prom.ua/g653544-stablzatori-naprugi

Будь який 3-х фазний стабілізатор використовують для запобіганя пошкодження електроприладів від стрибків в мережі, та коли у ній відбуваються перепади, коливання та при відключенні електрики. Стабвлізатор на 3 фази може застосовуватись в ланцюгах змінного і постійного струму і наразі представлений на ринку великим асортиментом.

Спеціалісти позиціонують як один пристрій, але насправді це 3 однофазних прилади, які розташовуються в одному корпусі.

Але не дивлячись на це, у такого стабілізатора маються свої ознаки, відмінні від однофазного. Головна з них це наявність захисту від зникнення фази, чого точно немає в однофазному приладі. В разі коли фаза зникає стабілізатор на 3 фази просто відключиться.

3-х фазні стабілізатори напруги застосовують у багатьох сферах, а саме: вони необхідні для установки в приватній мережі, та і на виробництві вони завжди стають в нагоді.

В трифазних стабілізаторах використовуються наступні схеми:

— електромеханічні;

— релейні;

— тиристорні.

Модель стабілізатора включає в себе такі параметри:

— потужність підключених приладів;

— певну швидкість спрацьовування при перепадах напруги.

— стан (якість) вхідної напруги;

— потужність споживачів електроенергії;

— необхідну швидкість вирівнювання;

— необхідну точність установки напруги;

— умови експлуатації.

Всі зазаначені параметри стають в нагоді, коли стаються перепади в напрузі, а точні пристрої можуть вийти з ладу. Тому, якщо такі аварійні ситуації можливі, слід зупинитись на стабілізаторі з широким діапазоном вхідних параметрів. При цьому потрібно перевірити відповідність характеристик стабілізатора показниками конкретної електромережі.

Трифазні стабілізатори, які працюють за среднефазному напрузі, використовуються переважно з реактивним навантаженням, тому необхідну потужність нескладно підрахувати за формулою. Стабілізатори, що представляють собою три окремі блоки (по одному для кожної фази), можуть працювати з будь-якими навантаженнями. У кожному разі підрахунок потужності слід виконувати дуже ретельно.

Результат пошуку зображень за запитом

Якщо важливим критерієм є швидкість стабілізації, то від використання сервоприводного електродинамічного стабілізатора доведеться відмовитися. У цьому випадку підійде релейний трифазний стабілізатор, а якщо експлуатація приладу має на увазі неопалюване приміщення і роботу при низькій температурі, то електронний стабілізатор.

Якщо навпаки, важлива висока точність установки, а швидкість стабілізації менш важлива, то електромеханічний трифазний стабілізатор буде оптимальним варіантом.

Практично всі моделі сучасних стабілізаторів обладнуються системою «байпас». При нормальній величині напруги мережі навантаження підключається до неї безпосередньо, минаючи схему стабілізатора. При відхиленні напруги в ту чи іншу сторону, харчування споживачів починає здійснюватися через стабілізатор.

Конструктивно, трифазний стабілізатор напруги може бути виконаний у вигляді вертикальної підлоги стійки, але можуть бути пристрої і з настінним кріпленням. Деякі моделі потужних стабілізаторів напруги можуть мати систему примусового повітряного охолодження, що помітно полегшує режим роботи трансформаторів і потужних напівпровідникових приладів.

Добавить комментарий

Обратный звонок

Наш менеджер перезвонит Вам в течении 15 минут

Перезвоним Вам 5-15 минут