fbpx

Контакти

Сервісний центр Кийсервіс
м. Київ, вул. Парково-Сирецька 17
Телефон:
Vodafone viber telegram:
Київстар:
Лайф:
м. Київ, вул. Братиславcька 52
Vodafone
Київстар viber:

Тріснула тарілка в мікрохвильовці. Як підібрати нову тарілку для СВЧ печі?

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на google
Google+

Мікрохвильовка – важливий винахід, яке змінило весь процес роботи на кухні, полегшивши дії розігрівання страви і готування їжі. Вона давно замінила духовку в цьому плані, адже вважається більш зручною і менше забирає часу. У цьому пристрої важливий кожен елемент – від лампочки освітлення до мотора. Однак, може трапиться що під час експлуатації, наприклад, тарілка може розбитися на шматочки. Зі звичайними кухонним приладдям це відбувається досить часто, але прийнято вважати, що це на щастя. Однак наскільки це щасливий знак для власника мікрохвильовки? Ми вирішили розібратися.

Справа в тому, що може здатися простим процес заміни тарілки для мікрохвильовок. Ну, скаже покупець, нічого не сталося. Її зовсім просто замінити. Однак, проблема якраз в тому, що більшість подібних деталей індивідуальні і не є взаємозамінними, тому варто враховувати такі фактори як розмір, спосіб кріплення і навіть матеріал. Як же саме розрізняють ці запчастини, ми і розповімо.

Розмір

Перший параметр, як можна було зрозуміти, це, безсумнівно, діаметр. Вони коливаються від 245 мм до 345 мм. Все безпосередньо залежить від розміру вашої мікрохвильовки і моделі.

Контакт з куплером

Другий параметр, за яким діляться тарілки – це тип вузла сполучення з муфтою. Це той параметр, який пояснює, як саме утримується деталь всередині при роботі мотора. Є кілька видів:

  • гладка і плоска без різноманітних деформацій в центрі. Такі часто встановлюються в апаратах від фірми LG
  • з трьома прямокутними зазорами для зчеплення з куплером. Вони притаманні приладам від компанії Samsung
  • з виступами і ніжками.
  • з такими ж виступами, але без ніжок. Зазвичай випускаються виробником Panasonic.

Тріснула тарілка в мікрохвильовці. Як підібрати нову тарілку для СВЧ печі? 2

Щоб бути повністю впевненими в тому, чи підійде запчастина в ваш пристрій краще перед покупкою захопити з собою в магазин куплер і приміряти на місці, чи підходять всі поглиблення і кріплення по відстані і чи правильно стикуються. Якщо ж у вас залишилася сама тарілка (наприклад, вона не повністю розбилася, а лише трохи тріснула), то варто взяти її. Таким чином ви забезпечити собі впевнений позитивний результат при виборі.

Універсальні запчастини

Є так само варіант універсальних тарілок, який створюються спеціально під безліч моделей і можуть підходити по параметрам до великої кількості пристроїв. Якщо у вас не виходить знайти оригінальну деталь, то можна звернутися саме до такого варіанту придбання.

Залишити відповідь

Обратный звонок

Наш менеджер перезвонит Вам в течении 15 минут

Зворотний дзвінок

Наш менеджер перезвонить Вам протягом 15 хвилин