Контакты

Сервисный центр Кийсервис
г. Киев, ул. Парково-Сырецкая 17
Телефон:
МТС+viber:
Киевстар:
Лайф:

ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Топ продаж

Уплотнитель двери духовки Electrolux 3577322013
Уплотнитель двери духовки Electrolux 3577322013
Нож мясорубки Zelmer №5/2 86.1009 86.2109
Нож мясорубки Zelmer №5/2 86.1009 86.2109
Чаша Bosch 11025978
Чаша Bosch 11025978

Ремонт пилососів в Києві

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
Поделиться в google
Google+

Залишитися без головного помічника в прибиранні, без пилососа — катастрофа! Це приносить ряд незручностей, і значно подовжує час прибирання. Але це тільки до тих пір, поки ви не привезете цього помічника до нас в сервіс. Там його вміло «закрутять» професіонали, і через короткий час пилосос буде виконувати свої функції як раніше, а може бути і краще.

Ми пропонуємо оперативну та чітку діагностику, конструктивний підхід до ремонту, висока якість обслуговування і демократичні ціни в Києві.

Якщо Ви виявили щось нове в «поведінці» пилососа, перше, що потрібно зробити, це зупинити його роботу і вийняти шнур з мережі. Ні за яких умов не можна експлуатувати несправну техніку. Друге, привезти пилосос до фахівців.

Ми приймаємо в ремонт пилососи таких марок як: Bosch, Siemens, Electrolux, Zanussi, LG, Samsung, Gorenje.

Після діагностики майстер повідомить про причину поломки, це необхідно знати для запобігання повтору подібної проблеми. Також озвучить, що необхідно відремонтувати і зорієнтує щодо термінів і вартості ремонту.

Фактори, що негативно впливають на функціональність роботи пилососів:

— перепади напруги в мережі;

— зберігання пилососа в приміщенні з високою вологістю;

— невчасний ремонт;

— тривала експлуатація призводить до перегріву двигуна;

— використання не за призначенням (будівельне сміття, скла і т.д.);

— несвоєчасна заміна фільтрів;

— природній знос;

— механічні ушкодження;

Пошкодження можуть бути як механічними, так і пов’язані з електрикою. Для виконання правильного ремонту необхідно належне обладнання, якісний інструмент і, найважливіше, знання і досвід.

Ми пропонуємо ремонт пилососів в Києві вище перерахованих марок не залежно від року його випуску. Будь-яка несправність під силу висококваліфікованим майстрам нашого сервісу, що обслуговує дрібну побутову техніку. Вони вміло замінять щітки, двигун, електричний ланцюг, корпусні деталі, фільтри, встановлять вентилятор, змажуть підшипники і багато іншого. Тобто зроблять все можливе для того, щоб Ваш пилосос пропрацював ще багато років, даруючи задоволення від роботи і порядок в будинку.

На всі види виконаних робіт ми даємо гарантію. Після зробленого ремонту проконсультуємо щодо подальшої експлуатації пилососа. Ми зацікавлені в позитивному результаті будь-якого звернення до нашого сервісного центру. Сподіваємося, що на довгий час залишимося Вашим хорошим партнером.

Добавить комментарий

Обратный звонок

Наш менеджер перезвонит Вам в течении 15 минут

Перезвоним Вам 5-15 минут