fbpx

Контакти

Сервісний центр Кийсервіс
м. Київ, вул. Парково-Сирецька 17
Телефон:
Vodafone viber telegram:
Київстар:
Лайф:
м. Київ, вул. Братиславcька 52
Vodafone
Київстар viber:

Вибираємо вітрогенератор для будинку

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на google
Google+

Енергія вітру є безкоштовною і доступною всім без винятку. Побудова власної електростанції позбавляє від залежності, яка настає після підписання договору на поставку електроенергії. Принцип роботи вітрогенераторних установки (ВЕУ) гранично простий: вітер тисне на лопаті вітрового колеса, яке обертаючись, змушує працювати електродвигун. Виробляється електрику перетворюється до оптимальних значень напруги і сили струму за допомогою інвертора. Отриманий заряд накопичується в акумуляторних батареях, напругою 12 вольт.

Вибір вітрогенератора для будинку повинен грунтуватися на простій математичній логіці. Якщо ви знаєте норми свого щомісячного споживання, підібрати таку систему –  antika.com.ua/gorizontal-nie-vetryanie-ielektroctancii    не складе труднощів. Що до самого вітрогенератора, то його вибір повинен відповідати  наступними характеристикам:

  • площину обертання вітряного колеса. Існують вертикальні і горизонтальні вітрогенератори. Вертикальний вітрогенератор вважається більш поширеним, оскільки володіє власною щоглою, і може встановлюватися в будь-якому зручному місці. Горизонтальний вітрогенератор, як правило, монтується на вже готові висотні об’єкти;
  • технологія виготовлення лопаток, їх нахил;
  • кількість лопатей.

Важливо пам’ятати про і зовнішні фактори, що часто впливають на вибір того чи іншого типу генератора. Володіє ключовим значенням: середня швидкість вітру в перебігу одного року у конкретній території, і номінальна потужність, що генерується вітряним двигуном. Інформацію про силу вітру в регіоні можна дізнатися у працівників метеослужби. Що до напрямку вітру, то тут все набагато простіше: сучасні агрегати здатні самостійно визначати цей параметр, розвертаючись в потрібну сторону за допомогою спеціальних привідних механізмів.

Мінімальне значення швидкості вітру, при якому ВЕУ буде генерувати електрику, становить 3 метра в секунду. Сприйняття слабкий вітер можна збільшити за рахунок нарощування розміру самих лопатей.

Монтаж вітрогенератора

Для установки буде потрібно вибрати відкрите місце, позбавлене дерев, майданчиків, будівель. Найкраще встановити генератор на максимальній височині.

Для тих, хто не готовий занурюватися в тонкощі процесу установки вітряної електростанції, у нас є відмінна пропозиція: ви отримаєте професійну підтримку за цим посиланням – antika.com.ua/vertikal-nie-vetryanie-ielektroctancii , зможете придбати необхідні елементи для облаштування системи незалежного електропостачання.

Залишити відповідь

Обратный звонок

Наш менеджер перезвонит Вам в течении 15 минут

Зворотний дзвінок

Наш менеджер перезвонить Вам протягом 15 хвилин