fbpx

Контакти

Сервісний центр Кийсервіс
м. Київ, вул. Парково-Сирецька 17
Телефон:
Vodafone viber telegram:
Київстар:
Лайф:
м. Київ, вул. Братиславcька 52
Vodafone
Київстар viber:

Як вибрати пральну машину. Частина 2

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на google
Google+

Розміри і об’єм

У сучасних пральних машинах максимальне завантаження білизни безпосередньо залежить від габаритних розмірів. Так, наприклад пральна машина Ardo FLZ 100 має глибину 33 см, а максимальне завантаження 3,5 кг. У пральній машині BOSCH WLF 20261 завантаження 4,5 кг, однак, глибина 44 см, а в пральній машині LG F-1020TD при глибині 55 см максимальне завантаження становить 8 кг.

Бак і барабан в пральній машині.

У всіх пральних машинах барабани виконані з нержавіючої сталі. А ось з баком виробники експериментують, і досить вдало. Перші пральні машини виготовлялися з емальованим баком, але термін експлуатації їх відносно невисокий. Тому зараз таких машин у продажу вже не знайдете. На заміну емальованим баків прийшли баки з нержавіючої сталі. Вони істотно перевищують експлуатаційні характеристики своїх «побратимів» емальованим баків. В останні роки практично всі виробники пральних машин почали використовувати баки з полімерів. Кожен виробник намагається використовувати свою назву полімерів Carboran (Zanussi, Electrolux), Polinox (Bosch, Siemens), Poliplex (Indesit), Silitek (Candy), хоча вони практично нічим не відрізняються. Композитні баки не схильні до корозії, стійкі до активних миючих засобів, добре поглинають вібрацію, а значить, менш гучні.

Класифікація основних параметрів пральних машин

Як уже згадувалося, пральні машини діляться по типу завантаження, габаритним розмірам і максимальному завантаженні білизни. Сучасні СМА поділяють ще й по класу енергоспоживання, віджимання і ефективності прання. За Європейським нормам пральні машини класифікуються латинськими буквами від «А» до «F». Кращі мають «А», а гірші «F». На сьогоднішній день провідні виробники випускають пральні машини класу «А» або «В». Нижче ми постараємося привести кілька описів і прикладів.

СМА з енергоспоживанням класу «А» передбачає витрату пральною машиною не більше 1 кВт / год на програмі прання бавовни при температурі 60 ° C (Ariston ALS 109 X, Whirlpool AWG 7010)

Ефективність віджимання класу «А» відповідає обертанню барабана пральної машини зі швидкістю 1600 об / хв. Але навіть такі високі обороти не зможуть віджати білизну «під праску», його необхідно буде деякий час просушити досушити звичайним способом. Білизна з делікатних тканин необхідно віджимати на більш низьких оборотах – 400-600 об / хв. У пральних машинах автомат передбачена функція регулювання швидкості обертання барабана при віджиманні або плавно, або східчасто.

Придбати пральну машину, а також іншу побутову техніку краще звернувшись в інтернет магазин побутової техніки «Vstroyka». Тут завжди в наявності і під замовлення абсолютно будь-яка техніка для дому провідних європейських і азіатських виробників з доставкою по Києву і гарантією до трьох років.

Залишити відповідь

Обратный звонок

Наш менеджер перезвонит Вам в течении 15 минут

Зворотний дзвінок

Наш менеджер перезвонить Вам протягом 15 хвилин