fbpx

Контакти

Сервісний центр Кийсервіс
м. Київ, вул. Парково-Сирецька 17
Телефон:
Vodafone viber telegram:
Київстар:
Лайф:
м. Київ, вул. Братиславcька 52
Vodafone
Київстар viber:

Як вибрати пральну машину. Частина1

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на google
Google+

Принцип роботи сучасних пральних машин був розроблений ще в 19 столітті. Через якихось 50-60 років пральні машини випускалися вже серійно, а в середині 20 століття з’явилися перші пральні машини з автоматикою. Сьогодні важко когось здивувати пральною машиною, вона стала невід’ємною частиною будь-якого будинку. Однак тільки пральні машинки автомат (ПМА) можуть забезпечити комфорт і відпочинок господаркам. Адже для прання необхідно натиснути дві-три кнопки або повернути програматор і на цьому фізичні зусилля закінчуються. Багатьом цей процес відомий з власного досвіду. Для тих, хто тільки збирається придбати ПМА, фахівці нашого сервісного центру проведуть невелику «екскурсію». Тож почнемо.

1. Вертикальна або фронтальна пральна машина.

На нашому ринку переважно пральні машини барабанного типу з бічним завантаженням білизни (фронтальні) і з верхнім завантаженням білизни (вертикальні).

ПМА з вертикальним завантаженням за своїми функціональними характеристиками і за якістю прання нічим не поступаються фронтальним ПМА. Але, як і у будь-якої техніки є свої переваги і недоліки в експлуатації. До недоліків можна віднести неможливість машинки вбудувати в меблі або поставити під стільницю. Переваги наступні: немає необхідності залишати місце для відкриття люка, можна поставити в нішу з розмірами 45 см., І можливість зупинити машину в процесі прання для додавання білизни. З вертикальним завантаженням випускають практично всі бренди, винятком є ​​Beko, LG, Siemens, Samsung. Найбільш популярні це Ardo TLN 105 SW, Hotpoint-Ariston ARTXF 109 (EU), Whirlpool AWE 6377.

Пральні машини з фронтальним завантаженням мають більш широкий вибір, як по виробниках, так і по модельному ряду. Серед цього типу ПМА є певна градація за габаритними розмірами. Ширина у всіх як правило 60 см, а ось глибина різна:

– вузькі (з глибиною менше 35 см: Indesit WIUN 80, Samsung WF0400N1N, Ardo FLZ 100 E)

– середні (з глибиною 40-45 см: Ardo FLSN 105 LW, BOSCH WLX-20463 OE, Zanussi ZWS2125W)

– повнорозмірні (з глибиною 55-60 см: BOSCH WAA 2016K BY, Electrolux EWF126410W, Hotpoint-Ariston Aqualtis AQ8D 49 U (EU) / VA)

У цей ряд фахівці спеціально не включили особливо маленькі пральні машини автомат, які без особливих проблем можна встановити навіть під умивальник (Candy AQUAMATIC 6т, Candy AQUAMATIC 8Т, Candy AQUAMATIC 10Т)

Залишити відповідь

Обратный звонок

Наш менеджер перезвонит Вам в течении 15 минут

Зворотний дзвінок

Наш менеджер перезвонить Вам протягом 15 хвилин